niedziela, 1 czerwca 2014

PSYCHOGOD
Skąd: Bukareszt 
Powstali w : 2009 
Rodzaj muzyki: death metal/ metacore
Aktywność: TAK
Ilość płyt: 2

Teksty po: angielsku

Zespół został założony w 2009 roku przez gitrzystę Daniela i wokalistkę Crisitinę. Poruszali się w obrębie agresywnego metalu zahaczając o hardcore, death metal, black metal i industrial. 

Rok później grupa debiutowała i zajęła drugie miejsce w zestawieniu najlepszych metalowych debiutantów portalu metalhead.ro.
W tym roku wyszedł również debiutancki kawałek "We are not". Wideo (patrz niżej) zostało nakręcone w bukaresztańskim klubie Silver Church i wyreżyserowane przez samego Costina Chioreanu.

W następnym roku Psychogod wzięło udział w trasie Metal Woman Tour razem z mołdawską grupą INFECTED RAIN. Trzeba faktycznie przyznać że obie panie mają potężne głosy ;)W roku 2012 zespół zagrał na festiwalu OST dzieląc scenę z min. EXODUS, OVERKILL, DIMMU BORGIR, MOTLEY CRUE, MANOWAR MEGADEATH, MOTORHEAD.

W 2013 roku nastąpiło małe trzęsienie ziemi jeśli chodzi o skład, odeszła wokalistka, basista, perkusista i gitarzysta, czyli z oryginalnego składu został jedynie Daniel.

Chociaż nie przepadam za kobietami na wokalu, to muszę przyznać że laska naprawdę dawała radę i ma ogromne możliwości. Aktualny wokalista tez spoko, choć wolałabym żeby się trzymał growlu  i nie przechodził na czysty wokal jak to robi np w "Deathrow" bo wychodzi to słabo.

(wszystkie informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony zespołu http://www.psychogod.ro)

SKŁAD:

Silviu- wokal

Daniel - gitara 

Stefan- bas

Gabi - perkusja

Andrei Costan - gitara (również członek heavy metalowego zespołu Blind Spirits)DYSKOGRAFIA:"Alone" (2012) pierwszy album zespołu


Tracklist:


1. Godphobia  
2. Against the War  
3. Rise  
4. Alone  
5. Blind  
6. We Are Not  
7. Inferior  
8. Gunshot
"Destroy to create - create to destroy" (2015)

Tracklist:
1. Intro
2. Bless You
3. Criminal Society
4. Deathrow
5. Cold fusion
6. Battlefield
7. Savation
8. Nightmare
9. Forbidden Dreams
10. Torn Apart


Na koniec:

"We are not"


i dwa teledyski z nowej płyty, "Criminal Society" i "Deathrow".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie :)